• foto-ptaki.pl
  • foto-ptaki.pl
  • foto-ptaki.pl
foto-ptaki.pl arrow Wydarzenia arrow Konkursy fotograficzne arrow VI Międzynarodowy Konkurs Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego
 

Sonda

Jaki korpus uważasz za najlepszy do fotografowania ptaków?


 

Jaki obiektyw uważasz za najlepszy do fotografowania ptaków?


 

VI Międzynarodowy Konkurs Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego Email
VI Międzynarodowy Konkurs Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego
VI Międzynarodowy Konkurs Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara BurkackiegoSerdecznie zapraszamy wszystkich fotografujących grotołazów z Polski i zagranicy do przesyłania prac na VI edycję jaskiniowego konkursu fotograficznego. 30 września 2009 (decyduje data stempla pocztowego na przesyłce) to ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń na konkurs. Regulamin, szczegóły uczestnictwa i galerie z poprzednich edycji znajdziecie na stronie konkursowej.
Międzynarodowy Konkurs Fotografii Jaskiniowej organizowany jest co 2 lata. Pierwszy odbył się w roku 1984. Patronem konkursu jest Waldemar Burkacki, tragicznie zmarły przed 25 laty członek Speleoklubu Warszawskiego. W latach osiemdziesiątych o fotografii Waldka pisano: "(...) tworzył wypełnione spokojem obrazy, przekazujące wizję podziemnego świata (...) człowiek obecny na Jego jaskiniowych zdjęciach nie zakłóca majestatu i spokoju przyrody, jest w nią wtopiony, ukazany we właściwej skali, często zamyślony, zharmonizowany z otoczeniem".
Laureatów Konkursu poznamy 5 października 2009

» Więcej informacji o konkursie.
 
 
2007-2017 © Paweł Wietecha, nota prawna
 jesteśmy też na facebooku ostatnia aktualizacja: 05.04.2015, 18:29co nowego?